Aquafilter vandens filtrai facebook'e My status
Atsiliepimai

Jovita Dovidinienė - Dailininkė, 56 m.

Anksčiau naudojome nevalytą vandenį. AQUAFILTER sistemą naudojame nuo 2007.08.03. Filtrais esame patenkinti. Visiems rekomenduojame AQUAFILTER produkciją, nes jis pagerina vandens kokybę.

2013 05 06

Jelena Sarina  - 77 pensininkė.

Заказывала раньше воду в фирме "Šалтинėлис". Пользуюсь фильтрам c 2010 г. довольна.

2013 04 22

Kęstutis Gučas - Vairuotojas , 47 m. , naudoja AQUAFILTER valymo sistemą 6 metus.

Labai malonu, kad yra tokia firma, kuri daro žmonėms gera, nors truputi brangu, bet mūsų šeima patenkinta, kad geriam sveiką vandenį. Linkiu gero darbo ir tikiuosi sulauksim nuolaidos.

2013 04 01

Stanislava Gendvilienė - 78 m. buhalterė

Šiuo vandeniu prausiu galvą, laistau gėles, kavą geriu. Bendrai esu patenkinta įrenginiu. AQUAFILTER valymo sistemą naudoja nuo 1995 m.

2013 03 27

Irina - 

Vartojau anksčiau nevalytą vandenį. AQUA FILTER naudoju 4 metus. Esu patenkinta aptarnaujančia įmone, taip pat rekomenduočiau šią sistemą pasistatyti kiekvienam.

2013 03 10

Eugenija Butrimienė - 46m. kūno kultūros ir turizmo darbo organizatorė

Anksčiau vartojome nevalytą vandenį. Valymo sistemą AQUAFILTER naudojame 1,5 metų. Sistema esame patenkinti. Vandens skirtumas – buvusio ir išvalyto – akivaizdus. Vandens kokybe patenkinta visa šeima – gaminamas maistas, arbata, kava ir kt. patenkintos ir gėlės, laistomos šiuo vandeniu. Ačiū už paslaugas, rekomenduočiau įsigyti ir kitiems.

2013 02 15

Andžela Kalninš  - 33 m. programuotoja

Vartojom nevalytą vandenį, 3 metai naudojam, esam patenkinti, taip rekomenduočiau, nes pagerėjo sveikata nuo išvalyto vandens.

2013 01 18

Marija Grachovski  - 40 m. vadybininkė

Prieš tai naudojau nevalytą vandenį ir buvau labai nepatenkinta, vanduo smirdėjo, buvo nešvarus. Prieš 3 metus pastatėm aqua filtrus ir esu labai patenkinta. Daugiau neperku vandens parduotuvėje. Rekomendavau savo draugėms, tai kai kurios irgi susigundė ir pabandė.

2012 12 21

Vitalijus - 51 pensininkas

naudojau vandeni is ciaupo smirdejo ir buvo neskanus,dabar jau 3 metai naudoju agua filtrus ir esu patenkintas arbatinukui irgi 3 metai kaip naujas jokiu nuosedu statykite siuos filtrus nenusivilsite

2012 10 04

Valteris - 42m.

Valymo sistemą naudojame apie 3 metus, iki to naudotas iš gręžinio (20m). Esu patenkintas aquafilter vandens valymo sistemą ir rekomenduočiau šią sistemą vandens valymui.

2012 06 15

Vera - Pensininkė, 66m.

Iki 2010 metų naudojau nevalytą, geležingą vandenį. organizme susidarė akmenukai, kurie sudarė daug rūpesčių. AQUAFILTER įrangą įsigijau neseniai, tačiau esu patenkinta naudojamo vandens kokybe. Patariu visiems , kas rūpinasi sveikata, įsigyti AQUAFILTER filtrus.

2012 06 01

Jelena - pardavėja - kontrolierė, 50 m.

Anksčiau vartojau vandenį iš čiaupo. Pirkau iš parduotuvės kartais. Nuo 2008m. naudoju AQUAFILTER vandens valymo sistemą. Skirtumas buvo iš karto. Arbatinukas švarus, geras vandens skonis. Rekomenduoju visiems įsigyti vandens valymo sistemą.

2012 05 22

Vilena - vadybininkė, 27 m.

Anksčiau vartojome valytą vandenį, pirkdavome parduotuvėse. Aquafilter naudojame apie 3 metus. Esame patenkinti vandens kokybe ir skoniu. Esame patenkinti šia sistema ir tikrai rekomenduočiau kitiems Aquafiltet filtrus.

2012 04 26

Ž. - pardavėja, 33 m.

Anksčiau naudojom nevalytą vandenį iš gręžinio. Aquafilter naudojame jau apie 1,5 metu. Esame labai patenkinti šia valymo sistema. ir tikrai rekomenduočiau kitiems šita filtrą, nes vanduo pasidarė skanesnis, be kvapo ir be nuosėdų.

2012 03 16

Nina - Vyr. vireja, 27m.

Anksciau nauduojom vandeni is ciaupo,kai pamaciau skirtuma arbatos padarytos su aquafilter vandeniu ir is ciaupo,iskart uzsisakem aquafilter ros-pure sistema, jau 2,5metu nauduojame sia valymo sistema ir esame labai patenkinti, zymiai pagerejo sveikata, arbatinukas svarutelis, pats issivale,k ai pradejome nauduot filtruota vandeni. Rekomenduojame sveikata besirupinantiems zmonems.

2012 02 11

Teresa Snokina - Operatorė, 41 m.

Visada norėjaus įsigyti vandens filtrą, kai telefonu paskambino ir paisūlė patikrinti vandenį – iškart sutikau. Atėjus atstovui iš „Aquafilter“ ir patikrinus vandenį iš kart supratau, kad man reikalingas. Praėjus pusei metų nuo pastatymo aš nė kiek nesigailėjau, kad jį įsigyjau. Jeigu yra galimybė, siūlyčiau įsigyti „Aquafilter“ kiekvienai šeimai.

2012 01 18

Violeta Žvilkevičienė - Vyr.Finansininkė, 64 m.

Ankščiau vandenį gėrimui šaldžiau šaldymo kameroje ir gerdavau atitirpintą, bet tai nėra patogu, nes kiekvieną kartą reikėdavo sekti, kad pastoviai būtų atitirpinto vandens. Bet kai gavau pasiūlymą pasistatyti „Aquafilter“ įrangą iš karto nusipirkome pas įmonės atstovą ir likau labai patenkinta. Jau metai kai geriu švarų vandenį ir rekomenduoju visiems įsigyti šiuos filtrus.

2011 12 08

Stasys Ažubalis - Elektrikas, 55m.

Trečius metus naudojame „Aquafilter“ valymo sistemą. Ankščiau naudojome vandenį iš vandentiekio, buvo labai rudas,su kvapu. Dabar geriame ir maistui naudojame tik filtruotą vandenį. Jis yra skanus, skaidrus, švarus, nekalkėja. Taip pat laistau gėles. Rekomenduoju visiems pagal galimybes įsigyti šiuos filtrus.

2011 11 28

Rimas - Direktorius, 48 m.

Ankščiau mes naudodavome vandenį iš čiaupo ir filtruodavome per „Brita“ filtrą. Tai buvo labai nepatogu. Todėl įsigijome „Aquafilter“ pries 1,5m. Skirtumus pastebėjome iš karto. Esame labai patenkinti. Ačiū. Rekomendavome keletui draugų, kurie irgi liko patenkinti.

2011 10 01

Martynas - 20, VADYBININKAS

Kiek gyvenau, gėriau vandenį iš čiaupo, ir nė neįtariau kiek daug jame yra įvairiausių medžiagų, kol neatvyko įmonės atstovas,jau daugiau kaip pusę metų naudojuosi Aquafilter sistema, ir pamiršau visus rūpesčius, kuriuos sukeldavo vandentiekio vanduo. Jaučiuosi puikiai, arbatinis blizga, gražu Žiūrėti, arbata pasakiška- jokios plevelės, ledukai šaldiklyje skaidrūs kaip stiklas, o maistas išverda daug sveikesnis Rekomenduoju kiekvienam žmogui išbandyti, ir pajusti geresne gyvenimo kokybę.

2011 09 07

Vytautas - Samdomas dizaineris, 22 m.

Ankščiau naudodavau pirktą mineralizuotą vandenį, taip pat virintą iš čiaupo. Niekda nepastebėjau vandens(arbatos) skonio skirtumo, kol neparagavau filtruoto vandens. Taip pat didelį įspūdį paliko tai, kad pamačiau kaip užkalkėjęs arbatinukas pats išsivalė. Esu labai patenkintas „Aquafilter“ filtrais, manau kad tai puiki investicija sveikatai ir yra alternatyva vandeniui iš parduotuvės. Rekomenduoju šiuos filtrus.

2011 08 11

Olga Sargsian - Namų šeimininkė, 31 m.

Du metus naudoju aquafilter vandenį, esu labai patenkinta ir rekomendavau jūsų paslaugas kitiems draugams.

2011 07 30

Salvija Korčiauskienė - mokytoja, 45 m.

Mes su šeima vartojome vandentiekio vandenį, kartais pirkdavome parduotuvėje. 2009 m kaimynams rekomendavus, pradėjome naudotis „aquafilter“ valymo sistema. Skirtuma pastebėjome iš karto. Geras vandens skonis, išsivalė arbatinukas nuo kalkių, pasikeitė arbatos ir kavos skonis. Mūsų šeima yra labai patenkinta išvalytu vandeniu.

2011 05 30

Daina - Vadybininkė

Filtruotą vandenį vartojame jau ketvirti metai. Labai patenkinti, kad turime švarų, skanų vandenį. Ankščiau pirkdavome geriamą vandenį prekybos centruose. Dabar nebereikia tempti iš parduotuvės sunkių vandens talpų. Daug maloniau ir skaniau gerti kavą, arbatą, gaminti valgį vartojant filtruotą vandenį. Užtenka ryte išgerti stiklinę vandens ir iš karto pasijauti žvalesnis. Viskas puiku!

2011 05 29

Loreta - Mokytoja 42m.

Ankščiau maistui gaminti vandenį naudojome iš čiaupo, o gerdavome mineralinį vandenį ir sultis. Tam išleisdavome daug pinigų. Dabar geriame ir maistą gaminame tik iš filtruoto vandens. Filtrą naudojame metus ir esame labai patenkinti. Nedidelė problema vasarą – vanduo būna šiltas.

2011 05 21

Rasa - Mokymų trenerė, 39 m.

Kaip ir dauguma, ankščiau vartojome iš krano vandenį, nes kiek teko domėtis Vilniaus vendens valymo kokybe-ji vertinama gan gerai. Aqua filtrą įsigijome prieš 2 metus. Didžiausią įspūdį padarė arbata ir jos skirtumas, kai buvo virta naudojant vandenį iš krano ir filtruotą. Turime du vaikus, kurie mėgsta ir geria vandenį, todėl ilgai nesvrastėme dėl pirkimo Aqua filtrų. Esame patenkinti vandens kokybe ir puikiu, patikimu aptarnavimu keičiant filtrus. Papasakojau apie savo pirkinį bendradarbiams ir mano kolega iškart juo susidomėjo, įsigijo ir džiaugiasi. Rekomenduoju tiems, kas rūpinasi savo sveikata ir kokybe.

2011 02 15

Michail Andrejev - Elektromontuotojas (58 m.)

Vanduo daug geresnis dabar. Indai daug švaresni. Beto sveikatai šitas vanduo po filtravimo daug geriau negu buvo iki to. Mum labai malonu, kad Lietuvoj yra tokia kompanija ir mum labai malonu, kad ta kompanija aptarnauja savo įrangą be jokių problemų. Per du metus po pastatymo nebuvo nė vieno karto, kad meistras neatvažiuotų į iškvietimą.

2011 02 15

Mečislav Grinevič - Pensininkas, 56 m

Visada švarus vanduo, be priemaišų, skani arbata ir sriuba. Kiekvienoj šeimoj turi būti tokie Aqua filtrai. Kiekvieną kartą atvažiuoja, madagiai aptarnauja.

2011 02 04

Irena Petrauskaitė - Inžinierė-pensininkė, 74 m.

Seniau naudojau „Brita“ filtrą. Aqua filter valymo sistemą naudoju nuo 2006 11 26. Be abejonės valymo kokybė daug geresnė už ankščiau paminėtą filtrą. Man dažnai reikalingas destiliuotas vanduo, o šis kadangi yra artimas šiam – puikiai tinka kaip destiliuotas. Mano vandeniu naudojasi ir kaimynė.

2011 01 31

Martynas - 35

Vanduo kaip jau visi minejot labai geras, bet man kyla vienas klausimas. Šis vanduo yra distiliuotas, o tai reiškia, kad jis negyvas nes yra išvalytos visos žmogui reikalingos medžiagos. Jei aš neteisus tai jus man įrodykit. Atsakymas: Valytas vanduo yra mineralizuojamas, t.y. praturtinimas naudingomis mineralinėmis medžiagomis. Toks vanduo yra tinkamas gėrimui. Procesas distiliavimo yra visiškai kitoks nei valymo, distiliuojant vandenį renkami vandens garai. Kaip jūs minėjote distiliuotas vanduo nieko neturi. Mūsų sistemose vanduo turi visokiausių medžiagų, nors ir nemineralizuotas, tik medžagų ištirpusių medžiagų likutis yra mažas.

2011 01 21

E.K. Zdanovičius - Pensininkas, 70 m.

Ankščiau gėriau nevalytą vandenį, o šiuo metu tik valytą. „Aquafilter“ valymo sistemą naudoju nuo 2008 metų. Šia sistema esu labai patenkintas. Taip pat rekomenduoju ir kitiems.

2010 09 30

Martynas - Projektų vadovas

Sveiki, Anksčiau vandenį pirkdavau iš parduotuvės arba gerdavau iš krano. Tačiau vandens gerdavau mažai, nes nejaučiau troškulio (Pasidomėjęs sužinojau, kad troškulio nebuvimas yra vienas iš dehidratacijos požymių). Pradėjus gerti filtruotą vandenį atsirado troškulys, pradėjau gerti vis daugiau vandens, mano veido oda išsivalė - atsikračiau daugelio spuogų. Filtruotą vandenį geriu daugiau nei metus ir esu labai patenkintas. Aquafilter vandens filtrus rekomenduočiau įsigyti visiems, kuriems rūpi sveikata, kurie nepasitiki krano vandeniu arba mano, kad pirkti vandenį iš parduotuvės yra brangu.

2010 05 05

Vida Mikauskienė - Architektė 28m.

Ankščiau vartojau vandenį iš čiaupo. Dažnai jį užvirindavau ir tik tada gerdavau. Iš parduotuvės vandenį pirkau retai. Todėl susidomėjau Aqua filter valymo sistema. Visa šeima esame patenkinti. Naudojame visur ir visada (vežamės mažus buteliukus į darbą, keliones ar sportą). Patogu, paprasta, nereikalauja papildomų išlaidų. Todėl rekomenduočiau Aqua filter filtrus.

2010 03 02

Pranas  - Vilniaus autobusų parko vairuotojas

Gyvenu šalia Vilniaus ir visą laiką vandenį naudojau tik iš šulinio esančio 5 metrai atstumu nuo mano namo. Visada sakiau, kad mano vanduo yra pats geriausias. Tačiau ištyrus vandenį paaiškėjo, kad jame yra nitratų. Kompanijos Aqua Vilnius atstovas paaiškino, kad nitratų yra todėl, kad šulinys yra pakalnėje, o virš jos - gyvenvietė. Taigi labai susirūpinau ir pasistačiau aquafiltrus. Patikrines išvalytą vandenį laboratorijoje nustebau, kad nitratų liko tik 5 mg/l, kai prieš valymą nitratų buvo net 100 mg/l. Taigi likau labai patenkintas, kad nitratų sumažėjo iki minimumo. Pats vanduo taip pat pasikeitė į gerąją pusę. Jis tapo minkštesnis - laistant gėles jokių baltų nuosedų ant žemių vazonėliuose ar ant gėlių lapų nebepastebime. Arbatinis išsivalė nuo kalkių, su šiuo vandeniu užplikyta kava ar arbata yra šviesesnė, skanesnė ir daug maloniau kvepia.

2010 02 21

Martynas - 

Labai skanus vanduo

2010 02 21

Sergejus Konovalovas - Tolimųjų reisų vairuotojas

Aš su šeima visą laiką naudojausi vandentiekio vandeniu, bėgančiu tiesiai iš krano, retkarčiais pirkdavausi parduotuvėje ir niekada nesusimastydavau apie vandens kokybę. Teko ragauti kalnų, šaltinių vandenį, kadangi esu tolimūjų reisų vairuotojas, kalnų vanuo paliko įspūdį savo skoniu, saidrumu. AQUAFILTER įrangą nusipirkau pas įmonės atstovą, ir dabar šiuo vandeniu džiaugiuosi nuo 2006 metų vidurio. Negaliu pasakyti, kad šis vanuo idealiai toks kaip kalnų vanduo, tačiau šis vanuo labai artimas kalnų vaneniui. Skirtumus pastebėjau iš karto, arbata nebejuoda, o raudona, be plėvelės, anksčiau maniau, kad plėvelė buvo nuo arbatos, dabar įsitikinau kad plėvelė priklauso nuo vandens kokybės. Taip pat arbatinukas per 2-I savaites išsivalė ir nebėra kalkių. Iš kitos pusės, tai, ką man žadėjo, atstovas nor sir netikėjau viskuo iki galo, bet taip ir įvyko. Pradėjau vartoti daugiau vandens nebijodamas kad gal jis negeras, gal man pakens, gal kuom susirgsiu, kaip man atsilieps sveikatai. Dabar aš užtikrintas kad vartoju švarų kokybišką vandenį, taip pat kas 6 mėn. reguliariai ran pakeičia filtrus, pamatuoja vandens švarumą, ir aš dėl savęs ir dėl savo šeimos esu garantuotas kad vartoju švarų vandenį. Vartoju vandenį 2 stilines ryte ir 2 stiklines einant miegoti, vartojimas vandens pakeitė didelį maisto poreikį, taip pat pagerėjo sveikata......, atmintis, dabar atsimenu daug daugiau informacijos nei anksčiau. Šios vandens valymo sistemos trūkumas yra tas, kad jeigu jau pradėjai naudoti vandenį, tai turi daryti reguliariai. Nes pradeda troškinti ir labai norisi vandens, kartais jo tiesiog prie savęs neturi.

2010 02 03

Gabrielė Marčenko - Kirpėja (27 metai)

Visada žinojau, kad vanduo iš krano nėra labai švarus, bet nežinojau ant kiek jis nėra geras. Kai pamačiau savo akimis netekau žado... Iškart supratau, kad reikia jį valyti, vyras irgi ilgai negalvojo. Taigi jau tą pačią dieną užsisakėm aquafiltrus ir kitą dieną atvažiavo meistras. Jau daugiau nei dvejus metus geriame švarų vandenį su visa šeima ir džiaugiamės, kad turime vandens filtrus. Rekomenduoju visiems įsigyti aquafiltrus, jei dar yra abejojančių. Būtų nuostabu jei kiekviena šeima turėtų tokį daiktą savo namuose.

2010 01 14

Miša Šalepinas - Reporteris (24 metai)

Ankščiau i akvariumą piliau vandenį iš parduotuvės, bet pasiskaičiavau, kad daug pigiau turėti aquafiltrus. Prieš pusę metų pasistačiau filtrus. Nuo to laika nei karto nevaliau akvariumo, ir arbata kitokia gaunasi, pačiam daug maloniau gerti vandenį pasidarė. Visiems akvariumų turėtojams patarčiau turėti aquafiltrus, nes taip paprasčiau.

2009 08 21

Danutė Švager - Biologijos mokytoja

Gyvenu šalia Vilniaus, visą laiką vandenį naudojau tik iš šulinio esančio 5 metrai nuo mano namo. Visą laik sakiau pats geriausias mano vanduo. Išsityręs nustebau kad vanenyje yra nitratų, tikriausiai todėl kad mano šulinys yra pakalnėje o virš jos gyvenvietė. Taigi labai susirūpinau ir pasistačiau aquafiltrus. Pasitikrinau laboratorijoje nitratus kurių buvo 100, rezultatai parodė, kad liko po aquafiltrų tik 5. Likau labai patenkintas, kad nitratų nebeliko. Vanduo iš esmės pasikeitė, tapo minkštas kaip lietaus, šiuo vandeniu laistome gėles, jokių nuosedų ant žemių vazonėliuose nebeliko, išsivalė arbatinis, su šiuo vandeniu verdant kava, kava tapo šviesesnė, stipresnė, ne tokia karti, kitokio malonesnio kvapo.

2009 05 17

Grįžti į puslapio viršų

Būtume dėkingi, jei parašytumėte savo atsiliepimą

Žvaigždute * pažymėti laukai turi būti užpildyti
Jūsų vardas*
Jūsų el.paštas
Jūsų amžius, profesija
Apsaugos kodas:
Įveskite kodą čia:*
  • Kokį vandenį vartojote anksčiau?
  • Kiek laiko naudojate vandens valymo sistemas?
  • Ar esate patenkinti Aqua filter vandens filtrais?
  • Ar Aquafilter filtrus rekomenduotumėte kitiems žmonėms?
Jūsų atsiliepimas:*

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas