Aquafilter vandens filtrai facebook'e My status

Nugeležinimo filtras CTB30 SPECIALUS PASIULYMAS

clack CLACK Amerikietiški filtrai su 3 metų garantija

                                     Water Quality Assocation narys

 

UAB "AQUA VILNIUS"
Subačiaus g. 17-28, Vilnius

85 205 3000, mob. tel.: 8690 70009
www.vandens-filtras.lt

 

Komercinis pasiūlymas Nr. 2013/NMb30

2013 m. Vilnius 

 

 

Jūs patikėjote mūsų firmai tinkamai parinkti Jums ir Jūsų šeimai vandens kokybės gerinimo sistemą – sveiko ir kokybiško geriamojo vandens šaltinį. Dėkojame Jums už pasitikėjimą.

 

Toliau pateikiame :

 1. Principinę technologinę vandens kokybės gerinimo sistemos schemą;
 2. Atskirų vandens kokybės gerinimo sistemos elementų funkcinę paskirtį, aprašymus ir techninius duomenis;
 3. Vandens kokybės gerinimo sistemos įrenginiams suteikiamas garantijas;
 4. Teikiamo techninio serviso periodiškumą ir apimtį;
 5. Vandens kokybės gerinimo sistemos kainą, nuolaidų ir apmokėjimo sąlygas.

 

  nugelezinimo irenginys

  Atskirų vandens kokybės gerinimo sistemos elementų funkcinės paskirtys

  Mechaniniai filtrai minkštinimo įrenginyje:

  Mechaninio filtro paskirtis - sulaikyti vandenyje esančias mechanines priemaišas. Mechaniniais filtrais vandentiekio (gręžinio/šulinio ir panašiai) vanduo yra nuskaidrinamas, vanduo tampa švaresnis ir skaidresnis.Mechaninio filtravimo metu filtruose yra sulaikomos smėlio, molio, rūdžių ir kitokios dalelės. Šio tipo filtrai vandenyje esančių bakterijų, virusų ir kenksmingų ištirpusių druskų bei junginių nepašalina. Mechaniškai filtruoto vandens skoninės ir kvapinės savybės nepagerėja, vandens cheminė sudėtis nepakinta. Speciali įkrova užpildytas minkštinimo filtras sugeba valyti papildomai vandenį iki 1 mokrono gylio. (itin kokybiškas valymas.)

  Geležies šalinimo filtrai

  Geležies šalinimo filtrai atlieka keleriopą funkciją - šalina ne tik vandenyje ištirpusią geležį, bet ir mangano junginius bei sulfidus (vandeniui suteikiančius nemalonų "supuvusių kiaušinių" kvapą). Be šių junginių šalinimo šio tipo filtrai atlieka ir vandens mechaninio filtravimo funkciją (sulaiko nešvarumus - molio, rūdžių daleles). Filtravimo metu geležies (kaip ir Mangano junginiai) yra oksiduojami į netirpius junginius , kurie po to tame pačiame filtre yra sulaikomi. Vandenyje esantys sulfidai yra oksiduojami į sulfatus - vandenyje tirpius ir nekenksmingus junginius. Nugeležinto vandens cheminė sudėtis labai neženkliai pakinta tik tuo atveju jeigu vandenyje yra sulfidų. Nugeležintas vanduo pasižymi geresnėmis skoninėmis ir kvapinėmis savybėmis. Naudojant nugeležintą vandenį, vamzdynuose, santechniniuose įrenginiuose nesikaupia rudos ir juodos spalvos apnašos ir nuoviros, įrenginių sienelės (kriauklės, vonios, klozetai,...) neparuduoja ir nepageltonuoja, ilgai išlieka švarios ir blizgančios. Nugeležintas vanduo pasižymi geresnėmis skoninėmis ir kvapinėmis savybėmis. 

  Geležies šalinimo filtrai

  nugelezinimo irenginys su oksidacine kolonaNugeležinimo filtrai. Ypatumai - filtravimo ir geležies (t.p mangano ir sulfidų) šalinimo funkciją atlieka speciali gamtinės kilmės ceolito (arba specialaus sintetinio mineralo) įkrova. Geležies (t.p. mangano ir sulfidų) junginiai įkrovos dėka yra oksiduojami iki netirpių junginių (geležies ir mangano atvejais) arba oksiduojami iki sulfatų (sulfidų atveju) - nepavojingų žmogaus sveikatai junginių. Susidarantys netirpūs junginiai yra sulaikomi pačiame filtre (panašiai kaip smėlinių  mechaninių filtrų atveju). Filtruose naudojama ceolitinė įkrova yra maistinės švarumo klasės, ilgaamžė, padidinto atsparumo sudilimui ir suyrimui, chemiškai atspari. Ceolitinėje įkrovoje sukaupti nešvarumai iš filtro yra pašalinami nukreipiant vandens srautą priešinga nei filtravimo kryptimi (procedūra vadinama "supurenimu"). Oksiduojant minėtus junginius ceolitinė įkrova ilgainiui "išsieikvoja" ir tolesnis vandens nugeležinimas  tampa neefektyvus. Filtro ceolitinės (nugeležinimo) įkrovos savybių atstatymui yra vykdomos filtro "regeneravimo" operacijos. Regeneracijos operacijos susideda iš kelių stadijų - supurenimo, tikrosios regeneracijos ir atplovimo nuo regeneracijos produktų. Pabaigus regeneracijos operacijas ceolitinės įkrovos nugeležinimo savybės yra atstatomos ir filtras gali būti toliau naudojamas. Regeneracijos operacijų metu susidarantys vandenys yra kanalizuojami. Regeneracijų operacijų periodiškumas, paruošiamo vandens kiekis priklauso nuo vandens užterštumo. Filtro regeneracijos operacijų, įjungimo/atjungimo vykdymas yra automatizuotas - valdymą atlieka mikroprocesorinis (kompiuterinis) vožtuvų valdymo blokas. Dėka automatizuoto valdymo filtro priežiūra ir aptarnavimas yra minimalūs. Nugeležinimo filtrai tuo pat metu atlieka ir mechaninio filtravimo funkciją. Dėka geros filtrų konstrukcijos ir įkrovai naudojamos medžiagos savybių sąlygos patologiniams mikroorganizmams vystytis susidaro labai retai. Šio tipo filtrai vandenyje esančių bakterijų, virusų ir kenksmingų ištirpusių druskų bei junginių nepašalina.

  Vykdomas papildomas geležies (t.p. mangano ir sulfidų) oksidavimas ore esančiu deguonimi. Oro pasiurbimui iš aplinkos yra naudojamas oro inžektorius (arba oro padavimui panaudojamas oro kompresorius). Tam, kad prailginti vandenyje ištirpusių geležies (t.p. mangano ir sulfidų) junginių kontakto laiką su oro deguonimi yra naudojama speciali kontaktinė talpa. Šioje talpoje vyksta ir oro atskyrimas nuo vandens (nuorinimo sistema). Naudojant tokio tipo nugeležinimo filtrus tikrosios regeneracijos operacijos (kurių metu naudojamos specialios cheminės medžiagos) yra nevykdomos. Filtro supurenimo metu yra pašalinamos sukauptos mechaninės priemaišos, oksiduoti į netirpius junginius geležies ir mangano junginiai.

   

  Techniniai duomenyS:

  Parinkto filtro markė :

  CTB-30

  Filtro paskirtis :

  Vandens nugeležinimo įrnginys

  Parinkto filtro našumas :

  nominalus (1 vnt.), m3/val. :

  0,60

  maksimalus (1 vnt.), m3/val. :

  1,20

  Filtrų skaičius, vnt.

  1

  nominalus (bendras), m3/val. :

  0,60

  maksimalus (bendras), m3/val. :

  1,20

  Medžiagos (filtravimo) tipas :

  Ypač patikimas užpildas (BIRM) 25 Kg

  Žvyras 25 Kg

  Medžiagos (filtravimo) kiekis, l :

  50

  Gabaritai :

  diametras, m :

  0,25

  aukštis, m :

  1,37

  aukštis, m : (galvos papildomai)

  0,20

  oksidacinė kolona, m :

  0,25 x 1,37 (aukštis)

   

  Pajungimas, " :

  1 colio

  Vandens sąnaudos regeneracijai, litrais. REGULIUOJAMA: 150
  Pagaminamo vandens kiekis, kub.m nuo:
  5,00
  Pastaba :

  Visų markių geležies šalinimo filtrai yra komplektuojami su automatinio valdymo
  (mikroprocesoriniu) bloku, filtro korpusu, įkrova, vidinėmis drenažinėmis
  sistemomis, pajungimo sistemomis

   

  Vandens kokybės gerinimo sistemos įrenginiams suteikiamos garantijos

  Vandens kokybės gerinimo sistemos įrenginiams ir filtrų įkrovoms yra suteikiama 3 (trijų) metų garantija. Įrenginių ir atskirų detalių gedimai garantinio laikotarpio metu yra remontuojami arba pakeičiami naujais nemokamai. Santechniniams darbams suteikiamas 1 (vienerių) metų garantinis laikotarpis. Garantijos teikimas nutraukiamas jeigu gedimai atsirado dėl vartotojo kaltės arba dėl stichinės nelaimės.

   Techninio serviso teikimas

  Garantinio laikotarpio metu įrenginių techninis sevisas yra atliekamas periodiškai. Techninio serviso metu yra patikrinamas įrenginių darbas, patikrinama paruošiamo vandens kokybė. Didesnės apimties techninio serviso, aptarnavimo ir konsultacijų teikimui gali būti pasirašoma atskira ilgalaikė Sutartis. UAB AQUA VILNIUS įsipreigoja ne vėliau kaip per 7 darbo dienas pašalinti atsiradusius gedimus.  

   Nuolaidos ir apmokėjimo sąlygos

  Apmokėjimo sąlygos  - sutartinės. Išankstinio apmokėjimo suma sudaro 50%. Likusi suma gali būti išskaidoma dalimis ir sumokama užbaigus darbus, paleidus įrenginius, patikrinus įrenginių darbą ir pasirašius atliktų darbų priėmimo-perdavimo aktą.

  Darbų atlikimo terminai 

  Darbus atliekame per 10 darbo dienų po Jūsų teigiamo sprendimo ir sutarties pasirašymo. Darbus atlieka aukštos kvalifikacijos specialistai. 

   SVARBU

  1. VISKAS JAV. (DAŽNAI KITOS ĮMONĖS NAUDOJA KINIETIŠKAS KOLONAS, APRAŠYMUOSE NEPATEIKIA).
  2. Žinomas  Europos ar JAV gamintojams.
  3. Realus įrengimo terminas dienomis. ĮRENGIMAS PER 4 VALANDAS SUDERINTĄ DIENĄ. 
  4. Kompiuterinėje galvoje programos nenusimuša, turi atmintį, galvos su skystūjų kristalų monitoriumi.

  Vandens kokybės gerinimo sistemos kaina

  Eil.Nr.

  Pavadinimas

  Markė

  Vnt. sk.

  Kaina, Lt/vnt.

  Suma su nuolaida, Lt

  1

  Mechaninis filtras**

  FHMB (AQUA FILTER 5 METAI GARANTIJOS)**

  1

  450,05**

  200,00**

  2

  Vandens nugeležinimo fitras

  CTB-30
  KOMPIUTERINĖ GALVA AUTOMATINĖ

  1

  2800,00

  1500,00


  2a


  Vandens nugeležinimo fitras
  NEPASIRINKTA

  CTB-30
  KOMPIUTERINĖ GALVA MECHANINĖ

   

  1

  2200,00

  1200,00

  3

  Santechnikos, paleidimo derinimo darbų vertė

   

  1

  200,00

  200,00

  3.1

  Montavimas (kuro priemoka)

   

  1

  20,00

  20,00

  4

  Medžiagos. Derinama pagal faktą, priklausomai nuo sunaudotų medžiagų .

   Lituojamas vamzdynas

  1

  300,00

  200,00

  5

  Mechaninio valymo įkrova 

  30 kg įkrovos valymo gylis iki 1 mikrono

  1

  200,00

  00,00

   

   

   

  Bendra suma, Lt

  1920,00

  Mechaninis filtras, nerūdijančio plieno sietelinis, niekad nekeičiamas, praplaunas vandens srove, tarnavimo laikas nuo 10 metų, pasirenkamas,
  daug geresnis sprendimas nei keičiami filtrai, dažniausiai esamas keičiamas filtras keičiamas į šį.

  *PASIRINKUS  VALDYMO MECHANIZMĄ PAPRASTESNĮ PRITAIKOMA DAR DIDESNĖ NUOLAIDA.

  Jums suteikta nuolaida sudaro:                 1600,00   Lt
  Tokiu būdu Jums į nepriekaištingos kokybės Vandens kokybės gerinimo sistemą ir sveiką vandenį reikės investuoti tik:   1920,00  Lt 
   
  Visos pateiktos sumos yra su PVM mokesčiu.

  Siūlome Jums įsigyti buitinius ir pramoninius įrenginius, filtravimo elementus ir kitas medžiagas, naudojamas vandens kokybės gerinimui.

  Širdingai dėkojame Jums už susidomėjimą mūsų atstovaujama produkcija ir tikimės teigiamo Jūsų sprendimo.

   

  Pagarbiai
  UAB AQUA VILNIUS

   

  KITI PASIŪLYMAI KURIAMI INDIVIDUALIAI.
  Užsisakykite komercinį vandens gerinimo pasiūlymą skitrtą būtent jums.

  Užklausos forma

  Prekė:

   

  Žvaigždute* pažymėti laukai turi būti užpildyti

   
   
   
   
    
   
   

         CLACK - Amerikietiški vandens filtrai su 3  metų gamykline garantija 

  Water Quality Assocation narys 

   

                                                                       Pirkite išsimokėtinai:    uno-lizingas-cmyk       moki-lizingas-snoro-lizingas

  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas