Aquafilter vandens filtrai facebook'e My status
Error: Failed to parse the Currency Converter XML document.

Vandens jonizavimo elementas, gyvas vanduo

Neigiamų jonų kapsulė AIFIR 2000

Aquafilter neigiamų jonų kapsulė AIFIR 2000

 • Prisotina vandenį neigiamais jonais.
 • Nuima stresą, nuovargį.

Vanduo yra aprūpinamas neigiamais jonais (jonizuotas vanduo). Neigiamais jonais prisotintą vandenį lengviau pasisavina žmogaus organizmas, jis veikia:

 • teigiamai veikia psichologinius procesus organizme;
 • teigiamai veikia biocheminius procesus organizme;
 • gerina skonines vandens savybes;
 • naikina vėžines ląsteles;
 • užkerta kelią vystytis vėžinėms ląstelėms.

Neigiamu jonai gamtoje. Šalia krioklio, fontano išsiskiria neigiami jonai, žmogus esantis šalia šio reiškinio tampa energingesnis, laimingesnis, pagerėja nuotaika.

Kas yra neigiami jonai:

Neigiami jonai – tai nematomi spinduliai, kurių bangų ilgis nuo 4 iki 2000 mikronų  kubiniame centimetre. Dėl šios priežasties NEIGIAMI JONAI dar vadinami „gyvybės energija“ arba „nematoma šviesa“, nes būtent šie spinduliai užtikrina gyvybę Žemėje.

 

Sudėtis: 

BIO Ceramic – tai medžiaga, kuria užpildytas elementas, joje yra įvairių oksidų (pvz., SiO2, Al2O2 ir kt.), kurie sukelia neigiamų jonų spinduliavimą.

Gamyba:

Filtro granulės pagamintos iš 26 keraminių medžiagų, papildytų įvairių mineralų oksidais.

Gamybos metu granulės kaitinamos 1600 C temperatūroje, o po to ataušinamos.

Poveikis žmogaus organizmui:

Žmogaus organizmui reikia šios teigiamos energijos, nes 70 procentų mūsų kūno sudaro vanduo. Neigiami jonai skatina, kad visi medžiagų apykaitos procesai vyktų teisingai bei užtikrina pilnavertį visų organų absorbuojančių šią energiją vystymąsi.

Naujausi biotechnologinių tyrimų rezultatai parodė, kad ilgieji neigiamų jonų spinduliai tiesiog būtini pilnaverčiam žmogaus organizmo vystymuisi.

Visi gyvieji organizmai savo sudėtyje turi vandens ir proteinų. Vandens dalelės nuolat virpa. Jei vandenį paveiksime NEIGIAMŲ JONŲ spinduliais, įvyks rezonansas ir vanduo jonizuosis OH- ir H-. Toks procesas vadinamas vandens aktyvavimu, gyvu vandeniu ir jis žymiai pagerina medžiagų apykaitą. NEIGIAMI JONAI prasiskverbdami pro mūsų kūną gerina skysčių mikrocirkuliaciją, reguliuoja kraujotaką.

Žmogaus sveikata tiesiogiai priklauso nuo to, kokius energiją ir naujų ląstelių gamybą užtikrinančius elementus gauna organizmas. Tokių elementų įsisavinimo proceso metu organizme lieka įvairių šlakų, kuriuos būtina iš jo pašalinti. Toks procesas vadinamas medžiagų apykaita ir nuo to kaip jis vyksta priklauso bendroji žmogaus sveikatos būklė.

Gyvybiškai svarbiais elementais visą žmogaus organizmą aprūpina kraujotakos sistema. Todėl labai svarbu užtikrinti, kad ji tinkamai funkcionuotų.

NEIGIAMI JONAI spinduliai teigiamai įtakoja abi sistemas - tiek kraujotakos, tiek šlakų šalinimo – ir tuo pačiu stiprina ir saugo Jūsų organizmą.

Neigiamų jonų poveikis:

Spinduliavimo poveikis visų pirma pasireiškia tuo, kad vandens molekulėse sukeliamas rezonansas, kuris aktyvuoja vandens daleles organizmo ląstelėse. Toks aktyvavimas pagerina kraujotaką. Pagrindinis poveikis yra:

 • vandens dalelių, esančių organizme, aktyvavimas;
 • deguonies kiekio padidinimas;
 • riebalų, cheminių junginių ir toksinių medžiagų pašalinimas iš organizmo;
 • įvairių šlakų pašalinimas;
 • organizmo rūgštingumo lygio sumažinimas;
 • nervų sistemos stabilizavimas.

Taip pat NEIGIAMI JONAI turi:

 • baktericidinių;
 • skausmą mažinančių;
 • įvairius kvapus šalinančių;
 • bendrąja sveikatos būklę gerinančių;
 • ląstelių regeneracijos procesą spartinančių;
 • pH lygį organizme stabilizuojančių;
 • žemą cholesterino kiekį kraujyje palaikančių;
 • augalų augimą skatinančių ir
 • antipelėsinių savybių.

Naudojimas:

Šio spinduliavimo naudojimas nėra ribojamas amžiaus cenzais, t.y. tinkamas tiek vaikams, tiek senyvo amžiaus žmonėms ir nesukelia jokiu šalutinių poveikių.

Elemento su neigiamų jonų užpildu naudojimo efektas pirmiausia priklauso nuo žmogaus poreikių ir jo sveikatos būklės. Jei naudodamiesi neigiamų jonų elementu ypatingo poveikio savo sveikatos būklei nepajusite – tai gali reikšti tik viena – Jūsų sveikatos būklė gera, belieka ją tokią išsaugoti.

Neigiami jonai - neigiamą potencialą turintys atomai, molekulės ir molekulių dalelės, turinčios didesnį nei įprasta elektronų skaičių. Yra atlikta daug mokslinių tyrinėjimų, kurie patvirtina teigiamą neigiamų jonų poveikį žmogaus organizmui. Neigiami jonai esantys ore, vandens lašuose ir vandenyje (pvz. veikiančiuose vandens fontanuose), veikia žmogaus organizmą kaip atpalaiduojanti, raminanti priemonė. Gali būti naudojama kaip viena iš gydomųjų priemonių ligų atveju. Supančios aplinkos poveikis turi įtakos neigiamų jonų skaičiui. Kiekviena planetos vieta turi savo specifinį joninį klimatą. Miestuose neigiamų jonų skaičius svyruoja nuo 0 iki 100 vnt/cm³, bet neigiamų jonų skaičiaus padidėjimas stebimas tose vietose kur purškiant vandenį juos sukuria išsilaisvinusi energija. Kalnuotose vietose kur daug saulės , padidėjęs savaiminis radioaktyvumas, švarus oras, kalnų kriokliai – neigiamų jonų skaičius tūkstančius kartų yra didesnis, lyginant su miesto teritorija. Specifiniam joniniam klimatui įtakos turi tiek atmosferos reiškinių poveikis, tiek ir civilizacijos poveikis. Jonizuotą vandenį lengvai pasisavina organizmas, teigiamai veikia organizmo metabolinius procesus, o tai gali turėti nemažą poveikį sveikatos gerinimui, žmogaus gyvenimo trukmės ilginimui ir kokybei. Kompanija „AQUAFILTER“ siūlo dviejų tipų jonizavimo kartridžus, kurie skiriasi neigiamų jonų emisijos stiprumu. (1000 vnt/cm³ - AIFIR 1000 ir 2000 vnt/cm³ - AIFIR 2000).

 Neigiamų jonų poveikis Tolimuosiuose Rytuose jau žinomas daugelį metų, o paskutiniu metu ypač didelis susidomėjimas JAV. Neigiamų jonų ypatumai:
Neigiami jonai Neigiami jonai Neigiami jonai
 • Teigiamai veikia daugelį biocheminių procesų organizme;
 • Nuima stresą;
 • Sumažina skausmo pojūtį;
 • Veikia kaip antiseptikas;
 • Pagerina vandens skonį;
 • Naudojant neigiamus jonus vanduo išsilaiko ilgiau.
Neigiami jonai Neigiamų jonų emisija AIFIR 1000 ~ 1000 vnt/cm³
Neigiami jonai Neigiamų jonų emisija AIFIR 2000 ~ 1000 vnt/cm³
Neigiami jonaiSavybėsKartridžuose AIFIR 1000 ir AIFIR 2000 esanti natūralios kilmės medžiagos emisija sudaro sąlygas atsirasti vandenyje neigiamai įkrautoms dalelėms, vadinamoms neigiamais jonais. Kartridžo korpusas pagamintas iš polietilentereftalato, kuris veikia kaip ekranas ir nepraleidžia mikrospinduliavimo į išorę.Nuolaidos! Užsisakykite dabar

Pildykite šią užklausos formą, skambinkite tel.: 8612 91 400.

Įprasta kaina 249 Lt / 72,11 Eur, šiuo metu neigiami jonai už AKCIJINĘ kaina tik 190 Litų / 55,02 Eurų, su sumontavimu bei pristatymu, reikalingais laikikliais, jungtimis, integravimu į Jūsų turimą įrangą. Tinka visoms vandens valymo sistemoms.

Užsisakykite dabar ir mes nemokamai pristatysime elementą visoje Lietuvoje.

Jei abejojate

Atvykite pas mus į biurą, pavaišinsime Jus tyru vandeniu bei arbata.

Mūsų patirtis +15 metų Lietuvoje, turime daugybę klientų kiekviename mieste, net miestelyje, ir beveik kiekvienoje gatvėje, net gal jūsų kaimynai naudojasi mūsų paslaugomis. Daugybė žmonių atsiliepimų čia.

Užklausos forma

Prekė: Vandens jonizavimo elementas, gyvas vanduo

 

Žvaigždute* pažymėti laukai turi būti užpildyti

 
 
 
 
  
 
 

Last Updated: Ketvirtadienis, 21 lapkričio 2019 13:23

                                                                     Pirkite išsimokėtinai:    uno-lizingas-cmyk       moki-lizingas-snoro-lizingas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas