Aquafilter vandens filtrai facebook'e My status

Vandens mineralizavimo elementas, mineralizuotas vanduo

Filtras su osmoso membranomis yra vienos iš moderniausių sistemų. Membrana sulaiko 96-99% vandenyje tirpių organinių ir neorganinių teršalų, sunkiųjų metalų ir radioaktyviųjų  elementų.

Šis mineralizavimo filtro tikslas yra praturtinti vandenį mineralais, būtinais žmogaus organizmui. O jų sumą galima lyginti su mineraliniais vandenimis.

Mineralizavimo elementas žmogaus organizmą praturtina mineralinėmis druskomis: kalcio, magnio, natrio, kalio ir chlorido. Vandens filtras praturtina vandenį mineraliniais elementais, kurie būtini žmogaus kūno funkcionavimui. Šis filtras yra rekomenduojamas su atvirkštinės osmozės sistemomis, o netolimoje ateityje gali būti ir privalomas prie osmoso sistemų. Šis filtras patenkina mineralų paros poreikį organizmui. Aquafilter osmoso įrangos komplektuojamos tik su mineralizavimo elementais.

Kalcis - tai būtina kaulams ir dantims.

Būtinas elementas, siekiant išlaikyti normalų širdies funkcionavimą ir normalią veiklą jungiamojo audinio ir skeleto raumenų sistemos veikimą be sutrikimų.

Magnis - dalyvauja daugiau nei 300 biocheminių procesų.

Dalyvauja imuninės sistemos funkcionavime bei nervų ir raumenų funkcionavime. Jis apsaugo nuo vėžio, aterosklerozės, širdies smūgių ir inkstų akmenų.

Natris - tai mineralas,

Reguliuoja drėkinimą bei reguliuoja tinkamą rūgščių ir šarmų pusiausvyrą organizme, puikus kraujo moderatorius.

 

Idealaus vandens mineralizavimo elementas, sukurtas bendradarbiaujant su Karo medicinos akademija (WAM). 

Pagal biochemiją ir chemiją Aquafilter naudojama mineralizacija garantuoja, kad gausite tinkamą vandens kokybę žmogaus kūnui, kiekiai ir sudedamųjų dalių proporcija mineralų yra subalansuota. Mineralizuotas vanduo žmonėms yra puikus skystis, papildantis dienos racioną.

Techninė charakteristika:

 • Išmatavimai:  55 x 254 mm;
 • Praleidžiamas kiekis mineralizuoto vandens 3600 litrų;
 • Tarnavimo laikas neribojamas, skaičiuojamas išleistas kiekis vandens;
 • Maksimali temperatūra 53 celsijaus.


Skaičius katijonų vandenyje po mineralizatoriaus:

 • Ca 2 (kalcis) + 34 mg / l,
 • Mg 2 (magnis) + 12 mg / l,
 • Na+  (natris) 22 mg / l, 
 • K + (kalis) 8,5 mg / l.

Vandens anijonų skaičius po mineralizatoriaus:

 • CO (karbonatai) 3 2 - 10 mg / l,
 • SO 4 2 (Sulfatai) 0,3mg/l
 • Cl - (chloridai) - 0,8 mg/l,
 • F - (fluoras) 0,06 mg/l.

Plačiau ir kodėl jis reikalingas:

Natūralios būklės mūsų kūnas yra šiek tiek šarminis, tad norėdami apsisaugoti nuo 80% ligų, privalome jį tokį išlaikyti.

Daugelis produktų, kuriuos vartojame, rūgština organizmo terpę ir išbalansuoja pH, tai gali sukelti tokias ligas, kaip širdies ir kraujagyslių, taip pat artritą, osteporozę, nutukimą, diabetą, vėž,į aukšto kraujo spaudimą, akmenis inkstuose ir t.t. (vis dažniau pasireiškiančias ir jaunesniems žmonėms).

Su maistu į žmogaus organizmą patenka daug rūgštinių medžiagų, kurios jį teršia, tad norint palaikyti tinkamą organizmo terpę, rekomenduojama gerti šarminį vandenį, kuris ne tik mažina rūgštingumą, bet ir stiprina imuninę sistemą, apsaugo sveikąsias organizmo ląsteles, yra natūralus ir tiesiogiai įsisavinamas antioksidantas. Kasdieną vartojant šarminį vandenį – sužadinamos organizmo gyvybinės galios, skatinamas ląstelių atsinaujinimas, mažinamas rūgštingumas, gerėja savijauta. Besilaukiančiai moteriai, geriant švarų šarminį vandenį beveik nepasireiškia vėmimas ir sklandžiai vyksta gimdymas.

Vandenį šarmina įvairūs prietaisai, kurie nevisuomet yra kokybiški ir tinkamai veikia. AQUAFILTER vandens valymo sistema valytas vanduo smarkiai skiriasi nuo to, kuris yra laikomas buteliuose ar yra apdorotas vandens valymo įrenginių. AQUAFILTER vandens valymo sistemoje montuojamas patentuotas mineralizatorius ir neigiamų jonų kapsulė ne tik praturtina vandenį žmogaus organizmui reikalingais mineralais ir mikroelementais, bet ir padaro vandenį šarminiu – būtent tokiu, koks reikalingas žmogaus organizmui.

Nuolaidos! Užsisakykite dabar

Pildykite šią užklausos formą, skambinkite tel.: 8612 91 400.

Įprasta kaina 249 Lt / 72,11 Eur, šiuo metu už AKCIJINĘ kaina tik 190 Lt / 55,02 Eur, su sumontavimu bei pristatymu, reikalingais laikikliais, jungtimis, integravimu į Jūsų turimą įrangą. Tinka visoms vandens valymo sistemoms.

Užsisakykite dabar ir mes nemokamai pristatysime visoje Lietuvoje.

Jei abejojate

Atvykite pas mus į biurą, pavaišinsime jus tyru vandeniu bei arbata. Vandens filtro veikimas bus matuojamas ORP – matuokliu, galėsite gyvai įsitikinti šio filtro veiksmingumu.

Mūsų patirtis +15 metų Lietuvoje, turime daugybę klientų kiekviename mieste, net miestelyje ir beveik kiekvienoje gatvėje, gal net Jūsų kaimynai naudojasi mūsų paslaugomis. Daugybė žmonių atsiliepimų čia.

Užklausos forma

Prekė: Vandens mineralizavimo elementas, mineralizuotas vanduo

 

Žvaigždute* pažymėti laukai turi būti užpildyti

 
 
 
 
  
 
 

Last Updated: Antradienis, 12 lapkričio 2019 01:43

                                                                     Pirkite išsimokėtinai:    uno-lizingas-cmyk       moki-lizingas-snoro-lizingas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas