Aquafilter vandens filtrai facebook'e My status

Minkštinimo filtrai 130

clack CLACK Amerikietiški filtrai su 3 metų garantija

                                     Water Quality Assocation narys

 

UAB "AQUA VILNIUS"
Subačiaus g. 17-28, Vilnius
85 205 3000, mob. tel.: 8690 70009
www.vandens-filtras.lt

 

Komercinis pasiūlymas Nr. 2013/MN130

2013 m. Vilnius 

 

 

Jūs patikėjote mūsų firmai tinkamai parinkti Jums ir Jūsų šeimai vandens kokybės gerinimo sistemą – sveiko ir kokybiško geriamojo vandens šaltinį. Dėkojame Jums už pasitikėjimą.

 

Toliau pateikiame :

 1. Principinę technologinę vandens kokybės gerinimo sistemos schemą;
 2. Atskirų vandens kokybės gerinimo sistemos elementų funkcinę paskirtį, aprašymus ir techninius duomenis;
 3. Vandens kokybės gerinimo sistemos įrenginiams suteikiamas garantijas;
 4. Teikiamo techninio serviso periodiškumą ir apimtį;
 5. Vandens kokybės gerinimo sistemos kainą, nuolaidų ir apmokėjimo sąlygas.

 

  minkstinimas

  Atskirų vandens kokybės gerinimo sistemos elementų funkcinės paskirtys

  Mechaniniai filtrai minkštinimo įrenginyje:

  Mechaninio filtro paskirtis - sulaikyti vandenyje esančias mechanines priemaišas. Mechaniniais filtrais vandentiekio (gręžinio/šulinio ir panašiai) vanduo yra nuskaidrinamas, vanduo tampa švaresnis ir skaidresnis.Mechaninio filtravimo metu filtruose yra sulaikomos smėlio, molio, rūdžių ir kitokios dalelės. Šio tipo filtrai vandenyje esančių bakterijų, virusų ir kenksmingų ištirpusių druskų bei junginių nepašalina. Mechaniškai filtruoto vandens skoninės ir kvapinės savybės nepagerėja, vandens cheminė sudėtis nepakinta. Speciali įkrova užpildytas minkštinimo filtras sugeba valyti papildomai vandenį iki 1 mokrono gylio. (itin kokybiškas valymas.)

  Vandens suminkštinimo filtrai

  Vandens suminkštinimo filtrai jonų mainų būdu pašalina iš vandens kietumo jonus (kalcio ir magnio katijonus). Vandens kietumo jonai yra pakeičiami natrio katijonais. Suminkštintas vanduo pasižymi geromis skoninėmis savybėmis, yra skaidrus ir švarus. Suminkštintas vanduo užtikrina tai, kad įrenginių kaitinimo elementai nepasidengs netirpiomis apnašomis (neapkalkės), santechniniai įrenginiai visada bus švarūs, užtikrins ilgesnį šių įrenginių tarnavimo laiką. Dėka to, kad naudojant suminkštintą vandenį nesusidaro netirpios ir mažai šilumai laidžios apnašos (apkalkėjimas) garantuojamas efektyvesnis ir ekonomiškesnis (t.p. ir ekologiškesnis) šildymo ir garo katilų darbas. Naudojant suminkštintą vandenį skalbimui ir audinių dažymui, tampa nereikalingas specialių priedų (nuo apkalkėjimo) naudojimas, sunaudojama mažiau skalbimo priemonių, nudažyti ar išskalbti audiniai yra švelnūs, švarūs ir minkšti. Suminkštinto vandens cheminė sudėtis pakinta (padidėja Natrio junginių) proporcingai vandens suminkštinimo "gilumui". Vandens suminkštinimo filtrai bakterijų, virusų ir toksinių medžiagų nepašalina. Suminkštintas vanduo teigiamai veikia kūno odą, geriau pašalina nešvarumus prausiantis.

   


  Vandens suminkštinimo filtrai

  Vandens suminkštinimo funkciją atlieka naudojama speciali katijonitinė įkrova. Kalcio bei magnio (taip pat nedidele dalimi geležies bei mangano junginių) sorbavimo metu vanduo proporciškai praturtinamas natrio katijonais (jonų mainų reakcijos). Sorbuojant minėtus junginius katijonitinė įkrova ilgainiui "prisisotina" ir tolesnis vandens suminkštinimas  tampa neefektyvus. Katijonitinės įkrovos savybių atstatymui yra vykdomos filtro "regeneravimo" operacijos. Vandens suminkštinimo filtrų regeneracijoms yra naudojamas druskos tirpalas (NaCl), paruoštas iš tabletuotos druskos. Regeneracijos operacijos susideda iš kelių stadijų - supurenimo, tikrosios regeneracijos ir atplovimo nuo regeneracijos produktų. Pabaigus regeneracijos operacijas katijonitinės įkrovos vandens suminkštinimo savybės yra atstatomos ir filtras gali būti toliau naudojamas. Regeneracijos operacijų metu susidarantys vandenys yra kanalizuojami. Filtro "regeneracijos" operacijų, įjungimo/atjungimo vykdymas yra automatizuotas - valdymą atlieka mikroprocesorinis (kompiuterinis) vožtuvų valdymo blokas. Dėka automatizuoto valdymo, filtro priežiūra ir aptarnavimas yra minimalūs - pakanka tik periodiškai patikrinti druskos kiekį druskos tirpalo laikymo talpoje. Filtro "regeneracijos" operacijų periodiškumas bei filtru pagaminamo vandens kiekis priklauso nuo vandens kietumo. Šio tipo filtruose naudojama katijonitinė įkrova yra maistinės švarumo klasės, ilgaamžė, padidinto atsparumo sudilimui ir suyrimui, chemiškai atspari. Dėka geros filtrų konstrukcijos ir įkrovai naudojamos medžiagos savybių sąlygos patologiniams mikroorganizmams vystytis susidaro labai retai. Šio tipo filtrai vandenyje esančių bakterijų, virusų ir kenksmingų ištirpusių druskų bei junginių nepašalina.

             Techniniai duomenyS:

  Parinkto filtro markė :

  CTS-130

  Filtro paskirtis :

  Vandens suminkštinimas

  Parinkto filtro našumas :

  nominalus (1 vnt.), m3/val. :

  3,50

  maksimalus (1 vnt.), m3/val. :

  5,80

  Filtrų skaičius, vnt.

  1

  nominalus (bendras), m3/val. :

  3,50

  maksimalus (bendras), m3/val. :

  5,80

  Medžiagos (filtravimo) tipas :

  Katijonitas (DOCION VELIA)130 litrų

  Medžiagos (filtravimo) kiekis, l :

  130

  Gabaritai :

  16 colių kolona 

  diametras, m :

  0,41

  aukštis, m :

  1, 57

  aukštis, m : (galvos papildomai)

  0,20

  Drukos talpa, m :

  0,46 x 1,00 (aukštis)

   

  Pajungimas, " :

  1,25 colio

  Druskos sąnaudos 1 regeneracijai, kg NaCl/1 reg. : 18,25
  Pagaminamo vandens kiekis, kub.m 27,90
  Pastaba : Vandens suminkštinimo filtrai yra komplektuojami su tirpalo
  ežektoriumi, tirpalo laikymo talpa, talpos pajungimo/užpildymo sistema
  Pastaba :

  Visų markių vandens suminkštinimo filtrai yra komplektuojami su automatinio
  valdymo (mikroprocesoriniu) bloku, filtro korpusu, įkrova, vidinėmis
  drenažinėmis sistemomis, pajungimo sistemomis

   

  Vandens kokybės gerinimo sistemos įrenginiams suteikiamos garantijos

  Vandens kokybės gerinimo sistemos įrenginiams ir filtrų įkrovoms yra suteikiama 3 (trijų) metų garantija. Įrenginių ir atskirų detalių gedimai garantinio laikotarpio metu yra remontuojami arba pakeičiami naujais nemokamai. Santechniniams darbams suteikiamas 1 (vienerių) metų garantinis laikotarpis. Garantijos teikimas nutraukiamas jeigu gedimai atsirado dėl vartotojo kaltės arba dėl stichinės nelaimės.

   Techninio serviso teikimas

  Garantinio laikotarpio metu įrenginių techninis sevisas yra atliekamas periodiškai. Techninio serviso metu yra patikrinamas įrenginių darbas, patikrinama paruošiamo vandens kokybė. Didesnės apimties techninio serviso, aptarnavimo ir konsultacijų teikimui gali būti pasirašoma atskira ilgalaikė Sutartis. UAB AQUA VILNIUS įsipreigoja ne vėliau kaip per 7 darbo dienas pašalinti atsiradusius gedimus.  

   Nuolaidos ir apmokėjimo sąlygos

  Apmokėjimo sąlygos  - sutartinės. Išankstinio apmokėjimo suma sudaro 50%. Likusi suma gali būti išskaidoma dalimis ir sumokama užbaigus darbus, paleidus įrenginius, patikrinus įrenginių darbą ir pasirašius atliktų darbų priėmimo-perdavimo aktą.

  Nuolaidos taikomos tik komplektuojantiems įrenginiams. Santechniniams ir kitiems specialiems darbams nuolaidos yra netaikomos. 

  Prie vandens suminkštimo sistemos padovanosime 25 kg. druskos, reikalyngos filtrų regeneracijoms. 

  Darbų atlikimo terminai 

  Darbus atliekame per 10 darbo dienų po Jūsų teigiamo sprendimo ir sutarties pasirašymo. Darbus atlieka aukštos kvalifikacijos specialistai. 

   SVARBU

  1. Regeneracijos intervalo nustatymo būdas: PASIRENKAMAS - visi galimi,
  2. Vandens sunaudojimas REGULIUOJAMAS NUO 40 LITRŲ.;
  3. VISKOS DALYS JAV. (DAŽNAI KITOS ĮMONĖS NAUDOJA KINIETIŠKAS KOLONAS, APRAŠYMUOSE NEPATEIKIA)
  4. Žinomas  Europos ar JAV gamintojams.
  5. Realus įrengimo terminas dienomis. ĮRENGIMAS PER 5 VALANDAS SUDERINTĄ DIENĄ.

  Šiame pasiūlyme pasiūlyti vandens filtrai

  Minkštinimo filtrą galima reguliuoti tikslų druskos pasiurbimo kiekį nuo 1kg iki 100kg, galima reguliuoti kanalizavimo kiekį nuo 40 litrų iki kelių šimtų litrų, galima reguliuoti minkštumo kiekį, plovimosi laiką, plovimosi funkcijų eiliškumą, net suvesti konkrečius duomenis į protingą galvą pagal jūsų vandenį bei kolonos dydį, kompiuterinėje galvoje programos nenusimuša, turi atmintį, galvos su skystūjų kristalų monitoriumi.

  Vandens kokybės gerinimo sistemos kaina

   

  Eil.Nr Pavadinimas Markė Vnt. sk. Kaina, Lt/vnt. Suma su nuolaida, Lt
  1 Vandens suminkštinimo filtras CTS-130 1 5900,00 3300,00
  2 Santechnikos, paleidimo derinimo darbų vertė. 1 600,00 400,00
  2.1 Montavimas (kuro priemoka) 1 20,00 20,00
  3 Medžiagos. Derinama pagal faktą, priklausomai nuo sunadotų medžiagų. Lituojamas vamzdynas 1 200,00 400,00
  4 Mechaninio valymo įkrova 1 300,00 00,01
  5 Regeneracija atliekama pagal sunaudotą vandens kiekį 30 kg įkrovos valymo gylis iki 1 mikrono 1 500,00 300,00
  6 Reguliuojamas minkštumo lygis 00,01
                                                                                                                                        Bendra suma, Lt  4220,02

   

  Mechaninis filtras, nerūdijančio plieno sietelinis, niekad nekeičiamas, praplaunas vandens srove, tarnavimo laikas nuo 10 metų, pasirenkamas, daug geresnis sprendimas nei keičiami filtrai, dažniausiai esamas keičiamas filtras keičiamas į šį.

  *PASIRINKUS  VALDYMO KOMPIUTERĮ PAPRASTESNĮ PRITAIKOMA DAR DIDESNĖ NUOLAIDA.

  Jums suteikta nuolaida sudaro:                3700,00   Lt
  Tokiu būdu Jums į nepriekaištingos kokybės Vandens kokybės gerinimo sistemą ir sveiką vandenį reikės investuoti tik:   4220,02  Lt   
  Visos pateiktos sumos yra su PVM mokesčiu.

   Siūlome Jums įsigyti buitinius ir pramoninius įrenginius, filtravimo elementus ir kitas medžiagas, naudojamas vandens kokybės gerinimui.

  Širdingai dėkojame Jums už susidomėjimą mūsų atstovaujama produkcija ir tikimės teigiamo Jūsų sprendimo.

   

  Pagarbiai
  UAB AQUA VILNIUS

   

  KITI PASIŪLYMAI KURIAMI INDIVIDUALIAI.
  Užsisakykite komercinį vandens gerinimo pasiūlymą skitrtą būtent jums.

  Užklausos forma

  Prekė:

   

  Žvaigždute* pažymėti laukai turi būti užpildyti

   
   
   
   
    
   
   

         CLACK - Amerikietiški vandens filtrai su 3  metų gamykline garantija 

  Water Quality Assocation narys 

   

                                                                       Pirkite išsimokėtinai:    uno-lizingas-cmyk       moki-lizingas-snoro-lizingas

  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas