info@aquavilnius.lt
+370 655 95000

Prastos kokybės vanduo

Vanduo kavinėse – eksperimentas

Mokinės eksperimentas: kas švariau – restorane klientams pateikiami ledukai ar klozeto vanduo?

Floridoje dvylikametė mokinė atliko tyrimą, norėdama išsiaiškinti, kur yra daugiau bakterijų – klozete
nuleidžiamame vandenyje restorano tualete ar tame pačiame restorane pateikiamuose ledukuose gaiviesiems gėrimams.

Jasmine Roberts įtarė, kad ledukuose iš tikrųjų knibžda daugiau bakterijų, todėl penkiuose greitojo maisto
restoranuose paprašė stiklinės ledukų ir juos sudėjo į sterilius indus.

Kiekviename restorane mergaitė paėmė ir mėginius tualetuose, po kartą nuleidusi vandenį klozetuose.

Rezultatai – lengvai šokiruojantys. „Aš nustačiau, kad 70 proc. atvejų greitojo maisto restorano ledukuose buvo daugiau bakterijų nei tų pačių restoranų tualetų vandenyje“, – vietinei televizijos stočiai „10 News“ pasakojo J.Roberts.

Televizijos stotis teigia, kad taip galėjo nutikti, nes tualetai reguliariai valomi, o ledo mašinos – ne.
Dvylikametė už šį tyrimą laimėjo pirmąją vietą regiono mokslo mugėje ir pelnė 800 dolerių.

Vanduo ir vandens išmintis

Jeigu žmogus gyventų harmonijoje su gamtos dėsniais, tai jis lengvai ir pamatytų tuos dėsnius, kaip pavyzdžiui vandens apykaitą gamtoje, kuri duoda daugelį atsakymų apie gyvenimo prasmę ir apie gyvenimą po gyvenimo. Jūs paklausite kaip? Žmogaus kūne 80% vandens.

Reiškia vanduo yra pagrindinis žmogaus gyvenimą įtakojantis faktorius, lygiavertis šviesai, šalčiui ir žemei. Kas yra žmogaus gyvenimas? Tai nukritęs iš dangaus vanduo, surinktas į vieną vietą, pripildęs kokį tai indą ant žemės paviršiaus. Kai kas gali tai palyginti su ežeru, kai kas su bala, kai kas su upeliu. Žmonių gyvenimai skiriasi, kaip ir vandens telkiniai.

Vandens gėrimo taisyklės

Žmogus – lyg vaikščiojantis akvariumas. Rytuose manoma, jog didžiausią reikšmę žmogaus sveikatai turi ne tik suvartojamo vandens kiekis, o didžiąja dalimi būtent vandens gėrimo būdas. Taigi, svarbu ne tik kiek, bet ir kaip, ir kada yra geriamas vanduo.

Kelių tūkstantmečių Rytų išmintis byloja, jog daugiau nei 90 (!) procentų visų ligų žmogaus organizme kyla dėl neteisingo vandens gėrimo. Drąsiai galima teigti, jog jau keli tūkstančiai metų atgal jaunystės eliksyras buvo išrastas, sukurtas ar nupasakotas Indijos išminčių. Mums belieka tik patikėti paprastu ir gražiu stebuklu ir atskleidus šią paslaptį susigrąžinti sveikatą, skaidrią nuotaiką, pasitikėjimą, jaunystę ir gyvybines jėgas.