Aquafilter vandens filtrai facebook'e My status

Dėmesio!

Klientams tik tiems kurie turi geriamojo vandens sistemas - svarbi informacija.

Gerbiamas UAB „AQUA VILNIUS“, UAB „SIOS NORDIC“ kliente,

Informuojame Jus, kad šiuo metu veikia keli asmenys apsimesdami AQUA VILNIAUS vardu, su tikslu pakeisti vandens filtrus, tačiau šie filtrai yra nekokybiški, o šių asmenų veiskmai neteisėti. Šie asmenys gali padaryti jums žalos.

Suaktyvėjo ir konkurentai siūlydami nuolaidas:

Siūlomos nuolaidos yra nekokybiškiems filtrams, kurie sertifikuoti Lietuvoje ir neaiškiu būdu patekę į Lietuvos rinką ant vandens filtrų nėra nurodytas gamintojas, dėl to šie filtrai nėra saugūs ir naudojama ir yra neaiški filtrų sudėtis.

Jeigu su Jumis susisieks KONKURENCINĖS įmonės ar neaiškūs atstovai prašome nedelsiant informuoti:

Informuoti įmonės administraciją: 

1. Mūsų įmonės darbuotojus tel: 8612 91 400

Dėl neteisėtų veiksmų šie asmenys bus traukiami baudžiamon atsakomybėn.

Įspėjame Jus:

 • Bandydami apsaugoti Jus nuo piktavalių, vagių ir apsimetėlių – vienintelis būdas apsisaugoti užfiksuoti mūsų numerius kuriais susisiekiame dėl periodinio aptarnavimo mūsų tel. 8612 91 400, 8655 95 000.
 • Visų atstovų nuotraukos keiančių vandens filtrus pateiktos: čia...
 • Visi asmenys keičiantys filtrus turi pažymėjimą – įgaliojimą kuris galioja tik 30 dienų ir yra su AQUA VILNIUS įmonės spaudu.
 • Mes visad pažymime visą reikiamą informaciją Jūsų garantinėje knygelėje, tačiau jos nepaimame ir nepakeičiame nauja, visad išrašome apskaitos domunentą.

Kylančios problemos

 • Keisdami į neoriginalius, nerekomenduojamus gamintojo vandens filtrus, kurie neaiškiu būdu pateko į Lietuvos rinką, užteršiate geriamojo vandens sistemą.
 • Geriamojo vandens sistemai reikalinga nuolatinė profesionali priežiūra, vandens tikrinimas, rezervuaro dezinfekcija.
 • Nesertifikuoti vandens filtrai ir vandens valymo sistemos – tai produktai, kuriuos parduodant pardavėjas neturi/nepateikia Lietuvoje galiojančio sertifikato (tai reiškia, kad šie filtrai ar įranga gali būti skirti pramoniniams įrenginiams, o ne geriamajam vandeniui valyti).
 • Nesubalansuotas pH didina tikimybę susirgti skrandžio opa, silpnina organizmą, vystosi įvairios ligos.
 • Neriboto aptarnavimo garantija – UAB „Aqua Vilnius“ įsipareigoja neribotą laiką prižiūrėti vandens valymo sistemą, nemokamai atvykti, nemokamai atlikti gedimo šalinimo darbus (žr. lapą GARANTINIS SERVISAS), tačiau keičiant filtrus neoriginaliais ši garantija prarandama.
 • Praradus neribotą serviso garantiją: atvykimas Vilniaus mieste – 10 EUR, atvykimas visoje Lietuvoje – 20 EUR, serviso darbuotojo viena darbo valanda - 11 EUR.

Dėmesio!

Klientams.

UAB „AQUA VILNIUS“ yra OFICIALUS AQUAFILTER atstovas Lietuvoje, informuojame, kad jokiems tretiesiems asmenims, be išankstinio savo klientų sutikimo, neperduoda jokių, jų asmeninių duomenų ir nekeičia savo būstinės adreso. 

Jei įtariate, kad jūsų duomenys naudojami neteisėtais tikslais ir gauti nelegaliais būdais, prašome nedelsiant kreiptis nurodytu telefonu: 8691 400 33 arba susisiekti su policija nurodant, asmenį ar įmonę be išankstinio leidimo naudojančią jūsų asmeninius duomenis.

Užtikriname, kad kokybiškas paslaugas teikia oficialios Amerikiečių kompanijos AQUAFILTER atstovės Lietuvoje:

 • UAB SIOS NORDIC
 • UAB „AQUA VILNIUS“
 • UAB „Krištoliniai vandenys“

Pabrėžiame, kad šios išvardytos įmonės, prekiaujančios vandens valymo sistemomis, pateikia įstatymų nepažeidžiančias sutartis, garantinio aptarnavimo talonus, naudojimosi instrukcijas. Visada išrašo buhalterinius dokumentus, patvirtinančius sandorius. 

Kilus nors menkiausiam įtarimui dėl aptarnaujančio personalo, prašome skambinti į telefonu: Vilniuje – tel. 8 5 205 3000, mob. 8 612 91 400

Dėmesio!

Atstovai bei abejonės.

Pas jus buvo atstovai ar jūs susidomėjote kitų įmonių siūlomomis vandens valymo sistemomis?

Mes galime jums pateikti daugybę skirtumų bei argumentų kodėl reiktų pasistatyti būtent vieną ar kitą įrangą.  Gal suabejojote geriamojo vandens sistemos siūlomos kokybe ar paslaugų kokybe? Mes galime jus konsultuoti dėl skirtingų įrangų įsigijimo parduodamų Lietuvoje - nemokakai, išaiškinti skirtumus bei pateikti už bei prieš argumentus. Visą tai galime atlikti telefonu ar el. paštu nekomamai arba galite registruotis 1h nemokamai Konsultacijai!

Į visus užklausimus atsakome maloniai, malonu kad kreipiatės į mus.

Kilus nors menkiausiam įtarimui dėl aptarnaujančio personalo, prašome skambinti į telefonu: Vilniuje – tel. 8 5 205 3000, mob. 8 612 91 400

 

Pavydzdžiai geriamojo vandens sistemų - keičiamų elementų čia...

 

 

                                                                     Pirkite išsimokėtinai:    uno-lizingas-cmyk       moki-lizingas-snoro-lizingas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas