Aquafilter vandens filtrai facebook'e My status

Vanduo ir vandens išmintis

Žvilgtelėkime į žmogaus gyvenimą iš balos pozicijos, kuri atsirado po lietaus arba ištirpus sniegui. Jeigu įdėmiai žiūrėsime, tada pamatysime, kad dalis balos vandens stengiasi prasiskverbti į dirvos gilumą. Kita dalis vandens prisipildo šviesos, atsiplėšia nuo žemės ir pakyla į debesis... ir pakliūna į visiškai kitas gyvenimo sąlygas. Ten daugiau judesio, daugiau šviesos, daugiau laisvės. Ta dalis vandens apsivalo skaisčioje ultravioletinėje šviesoje ir grįžta vėl į žemę, kad žemėje būtų daugiau švaraus vandens. Bet jeigu balos vanduo ilgą laiką nesušyla ir nesurenka tam tikro kiekio saulės energijos, tai šis vanduo ilgam laikui susigeria į dirvą ilsėtis tamsoje.

Lengvas ir sunkus vanduo

Gamtoje egzistuoja dvi vandens rūšys su skirtingomis savybėmis. Tai lengvas vanduo, kuris lengvai sugeria saulės energiją, greitai sušyla, greitai atšąla, yra judrus ir yra paviršutiniuose vandens telkinių sluoksniuose. Kita rūšis yra sunkusis vanduo, kuris lėtai įšyla, lėtai atšąla, yra inertinis, yra visada apatiniuose vandens telkinių sluoksniuose. Lengvas vanduo žmogaus organizme lengvai adaptuojasi ir teigiamai veikia medžiagų apykaitą, sukelia lengvumą, judėjimą. Sunkus vanduo atvirkščiai - sulėtina medžiagų apykaitą, organizme gimdo tingumą, ištižimą.

Dauguma paviršutinių vandens telkinių yra užteršti, todėl planetos gyventojai pradėjo naudoti artezinį, sunkųjį vandenį. Nuo kurio žmonių gyvenimas tapo sudėtingas, sunkus, nes sutriko lengvo ir sunkaus vandens balansas planetoje. Tai ir yra pirminė ekologinės krizės priežastis.

Šį vandenį patariame valytis, vanduo valytas pakrautas teigiamais jonais yra lenvasis vanduo.

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas