Aquafilter vandens filtrai facebook'e My status

Vandens sistemos ir osmosas

10 metų garantija atbulinio osmoso sistemoms

Tik sertifikuotos maistui skirtos geriamojo vandens sistemos išvalo vandenį tinkamai. Mūsų sertifikuotos vandens sistemos palieka reikiamus mineralinius elementus t.y. Kalcio, Magnio, Natrio, ir kitus. Valytas Aquafilter vandens sistemomis vanduo:

Ar Jūsų vanduo skaidrus ar ne, tai visiškai nesvarbu! Enciklopedija apie vandens valymą sako - vandenį reikia valyti, jis nėra grynas!

Vandens problemos Lietuvoje:

 1. Legioneliozės atvejai: mirtys, bakterijos;
 2. Asbestiniai pavojingi vamzdžiai - Grigiškėse;
 3. Vandens dezinfekavimo pasekmės;
 4. Tiekiamame vandenyje esančio floro pasekmės - vakarų Lietuvoje;
 5. Vandenyje esančių pavojingų nitratų kiekiai;
 6. Vandenyje esančių kalkių bei geležies kiekiai - pavojai;
 7. Vandenyje esančių sunkiųjų metalų kiekiai - pavojai;
 8. Vandens įstatymų spragos- leidžiama tiekti normas viršijantį vandenį;
 9. Vandens sąvoka bei normų palyginimai;
 10. Pirkto vandens problemos.

Internete pilna informacijos, kad vanduo blogas, kad vandenį valyti reikia.

Tik kartais nupirkta žiniasklaida teigia, kad pas mus geriausias pasulyje vanduo. Paskaitykime po šių internete patalpintų straipsnių komentarus! Kas tai sugalvojo? Ar tai ilgai trunkanti suinteresuotų asmenų reklaminė akcija? O gal reikia apsivalyti nuo senų žmonių, o patys valosi vandenį filtrais? Vandens įtaka- pateikiamas ligų sąrašas.

Besirūpinančio savo sveikata žmogaus nuomonė internete: “Dėl vandens saugumo. Visų miestų valdžia teigia, kad geriamasis vanduo atitinka visas normas ir yra absoliučiai saugus vartoti, bet didelių miestų vandenyse randama įvairių sunkiųjų metalų, vaistų, nekalbant jau apie nuodingą chlorą, fluorą, kitas kenksmingas medžiagas. Tik absoliutus cinikas galiti tiketi, kad krano vanduo yra saugus gerti ir jo nereikia filtruoti. Bet gerą filtrą nėra lengva atsirinkti.”

Įrodykite sau, kad Jūsų vamzdynas yra švarus, kai vanduo bėga ne vieną kilometrą ir jame vanduo neužsistovi. Kalkės bei apanašos - ar tai vitaminai?

Mūsų išvalytas vandens sistemomis vanduo yra aukščiausios kokybės bei naudojamas:

      Kūdikių maistui gaminti;  Kitai maisto gamybai;    Padidėjusiam spaudimui mažinti;    Akvariumams;    Gyvūnams;    Sportuojant;     Prostatos stiprinimui;     Norint pašalinti viršsvorį;     Sveikatos gerinimui;     Nugaros skausmo šalinimui;        Vandens pramonėje.

  ATSISIŲSKITE pristatymą:

  1. Geriamojo vandens sistemos bei Vandens kokybės pristatymas - atsisiųsti...
  2. Geriamojo vandens sistemos bei Vandens kokybės pristatymas - atsisiųsti...

  Šios vandens sistemos vandenį valo nuo pertekliaus geležies, kalkių, sunkiųjų metalų, naftos produktų, radioaktyviųjų druskų, kitų įvairių kenksmingų priemaišų. Šias vandens sistemas rekomenduojama statyti visiems, taip pat po pramoninių buitiniių filtrų, kurie dirbtinai minkština vandenį, prisotindami jį natriu, ar nugeležinda vandenį prisotindami jį NITRITAIS.

  Geriamojo vandens sistemos montuojamos virtuvėje po kriaukle arba šalia. Vandens sistema nenaudoja elektros energijos, MECHANIŠKAI valo vandenį pasinaudojant vandens spaudimu.

  Taisyklingos kainos GARANTIJA - yra galimybė sumažinti kainą radus alternetyvą per 30 dienų nuo įsigijimo datos, arba įsigijimo metu lyginant alternatyvas. 

  Vandens sistemos ir osmosas - išsimokėtinai be jokių palūkanų, kai sutartis sudaroma iki 36 mėnesių.

  AKCIJOS LAIKAS RIBOTAS.

   

  Normal 0 19 false false false LT X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

  Šie vandens filtrai vandenį valo nuo įvairių druskų, geležies, kalkių, sunkiųjų metalų, naftos produktų, radioaktyviųjų druskų, kitų įvairių kenksmingų priemaišų. Šie filtrai rekomenduojami statyti po pramoninių buitiniių filtrų, kurie dirbtinai minkština vandenį, prisotindami jį natriu, ar nugeležinda vandenį prisotindami jį NITRITAIS.

  Mūsų išvalytas vanduo yra aukščiausios kokybės naudojamas:

  • Maisto gamybai;
  • Arbatoms, kavoms;
  • Sriuboms;
  • Žuvims;
  • Sportuojant;  Last Updated: Trečiadienis, 13 lapkričio 2019 12:16

                                                                       Pirkite išsimokėtinai:    uno-lizingas-cmyk       moki-lizingas-snoro-lizingas

  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas